E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

L’BIOTICA
najwyższy standard pielęgnacji

O firmie

 

 

24 czerwca 2019 roku ­ firma OCEANIC S.A. podpisała umowę zakupu 100% udziałów w Spółce L’biotica. Tego dnia L’biotica Sp. z o.o. stała się częścią Grupy Kapitałowej OCEANIC i rozpoczął się stopniowy proces dążący do połączenia obu spółek. Z przyjemnością informujemy, że obecnie proces dobiegł finalizacji i od 30.04.2021 występujemy jako OCEANIC S.A.

 

Celem tych działań jest synergia doświadczeń obu spółek i wykorzystanie wzajemnego potencjału. Wierzymy, że połączenie przyczyni się do dalszego rozwoju i wzrostu naszych możliwości, a co za tym idzie – do doskonalenia naszej oferty.

 

 

Troszczymy się o Twoje piękno. Naturalnie i profesjonalnie.

L'biotica, obecnie Oceanic S.A., była spółką zajmującą się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Asortyment marek, powstałych pod jej skrzydłami, tj. L’biotica, Biovax, Eclat, Beauty Land  jest dostępny w ok. 5 tys. aptek, w wiodących drogeriach sieciowych (Rossmann, Hebe, Natura) oraz sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju.

 

Blisko (potrzeb) Klientów

W dalszym ciągu ambicję i kluczowy cel firmy stanowi dostarczanie najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych. Ich komponenty podlegają starannej selekcji pod względem jakości. W naszych nowoczesnych laboratoriach korzystamy z bogactwa natury oraz innowacyjnych technologii. Tworzymy w pełni bezpieczne, maksymalnie efektywne formulacje, które „zamykamy” w estetycznych, funkcjonalnych opakowaniach.

 

Wierzymy, że produkty naszych marek pozwalają odkryć naturalne piękno kobiet i mężczyzn, rozpieścić zmysły zapachem, kolorem oraz konsystencją – a jednocześnie zapewnić skuteczną profilaktykę przed negatywnym wpływem cywilizacji na zdrowie i urodę. Poprzez preparaty do twarzy, włosów i ciała, pragniemy być blisko naszych Klientów; „towarzyszyć” im w codziennej pielęgnacji i wspierać w zdrowym dbaniu o siebie. Proponujemy bogaty wachlarz kosmetyków, dopasowany do różnych typów skóry oraz włosów.

 

Zaufanie zobowiązuje i motywuje

We wszystkich działaniach kierujemy się odpowiedzialnością, profesjonalizmem oraz ekspercką wiedzą z zakresu kosmetologii, pielęgnacji włosów i suplementacji. Uważnie słuchamy naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały Ich oczekiwania – zarówno w zakresie jakości, jak i ceny czy dostępności. Jesteśmy dumni, że nasze kosmetyki zdobyły uznanie i zaufanie Konsumentów, ceniących wysoki standard.

 

Korzystając z wieloletniego doświadczenia obu spółek, planujemy sukcesywnie rozwijać linie produkcyjne, poszerzać portfel produktów, inspirować do sięgania po kosmetyki wytwarzane w Polsce oraz w dynamiczny – a zarazem w zrównoważony sposób  –  zwiększać potencjał innowacyjny firmy.

 

Bardzo cenimy naszych Klientów i cieszymy się, że wkroczyliśmy wraz z Państwem w nowy etap współpracy!