E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

L’BIOTICA
najwyższy standard pielęgnacji

LOVELINESS

LOVELINESS

Kwasy omega 3
Przeznaczenie produktu
  • Suplementy

KWASY OMEGA 3 & OLEJ RYBI, OLEJ LNIANY

Suplement diety - 30 kapsułek softgel

 

L’biotica, specjalista w zakresie pielęgnacji włosów, stworzyła wyjątkową serię suplementów diety, które pomogą Tobie wydobyć naturalne piękno od wewnątrz.

 

Suplement diety KWASY OMEGA 3 zawiera w swoim składzie połączenie oleju rybiego - źródła kwasów EPA i DHA z witaminą E. Wszystko to zostało wzbogacone olejem lnianym.

Kwasy EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania, serca*, kwas DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz do utrzymania prawidłowego widzenia**
* korzystne dla zdrowia działanie występuje przy spożyciu łącznie min. 250mg kwasów
EPA i DHA dziennie
** korzystne dla zdrowia działanie występuje przy spożyciu min. 250mg kwasów DHA
dziennie

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

 

 

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia – 1 kapsułka.
Spożywać w trakcie posiłku popijając wodą.

 

Ostrzeżenia:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Zawartość netto: 22,15 g (30 kapsułek po 738,24 mg)

olej rybi standaryzowany na 18% EPA i 12% DHA, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, olej lniany, witamina E (octan DL-alfa tokoferylu).